Altunizade Kurye

Altunizade kurye - 0216 473 0003

Acil gönderileriniz mi var? Kaliteli ve ekonomik bir kurye hizmeti mi almak istiyorsunuz. Altunizade kurye ile sizler de en doğru adrestesiniz. Acil gönderi ihtiyaçlarınızı motorlu kurye personelleriyle hızlı biçimde gideren firmamız gönderilerinizin adresten hızlıca alınarak hızlıca teslimatının gerçekleşmesini sağlamaktadır. Kalıcı bir memnuniyet duyacağınız kurye hizmetlerimizde firmamız olarak temel amacımız en hızlı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetidir. Siz değerli müşterilerimizin tercihleriyle gerek arabalı gerekse motorlu kurye personel kadromuzla İstanbul’un tüm semtlerine aynı gün ulaşım sağlayarak gönderilerinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz.
Sizler de çağrı merkezimizi arayarak çoklu gönderi seçeneklerimiz hakkında detaylı bilgiyi müşteri danışmanlarımızdan alabilir ve gönderinizin niteliğine en uygun kurye hizmet modelimizden faydalanabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden en hızlı ve en güvenilir hizmetleriyle memnuniyetinizde kalıcı bir imaj bırakacak olan firmamız personelleri gönderi kaydınızın hemen ardından adresinizde gönderinizi teslim alarak alıcı adresine teslimatını hızlıca gerçekleştirmek üzere yola çıkmaktadır.
Altunizade kurye ayrıcalığı ile yararlanabileceğiniz kurye hizmetlerimiz arasında acil kurye, gece kurye, özel kurye, Express kurye gibi hizmet modellerimiz bulunmakta olup bu hizmet seçeneklerinden 7/24 yararlanama şansına da sahipsiniz. Ekonomik fiyatları ile de dikkat çeken firmamız kurye ihtiyaçlarınızda arayacağınız tek adres olacak. Sizler de her türlü gönderi ihtiyacınız için Altunizade kurye firmamızı arayın gönderileriniz zamanında adresine ulaşsın ve sizler de gönderilerinizin zamanında ulaştığı bilgisiyle rahat bir nefes alın.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret22648
Saat