Bahçelievler Kurye

Bahçelievler kurye - 0212 625 2616

Kurye hizmet sektörüne yeni bir anlayışla İstanbul’un tüm semtlerine yaygın hizmet ağı ile faaliyet gösteren Bahçelievler kurye en yeni ve en hızlı hizmet modeliyle kurye ihtiyaçlarınıza ideal çözümler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetinde sınır tanımayan bir anlayışla hizmet veren firmamız konusunda eğitimli personelleriyle gerek son model arabalı araçları gerekse motorlu kurye personelleriyle siz değerli müşterilerine en kaliteli kurye hizmetini sunmaktadır.
Tüm kurye ihtiyaçlarınıza son derece yeterli düzeyde artan personel kadrosuyla hizmet veren Bahçelievler kurye gönderilerinizde nitelik gözetmeksizin itina ile adresten adrese teslimatını gerçekleştirmektedir. Farklı ve çok seçenekli hizmet modelleriyle Bahçelievler moto kurye personellerimiz tahmininizden de kısa sürede gönderilerinizin teslimini ile gerçekleştirmektedir. Araç trafiğine takılmadan yollarda hızla ilerleyen motorlu kuryelerimiz acil gönderilerinizin teslimini zamanında gerçekleştirecektir.
Her türlü kaliteli hizmet anlayışında bir kurye firmasından beklentilerinizin de üstünde bir hizmet anlayışı ile çalışmalarını müşteri memnuniyeti amacıyla sürdüren Bahçelievler kurye siz değerli müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Dilediğiniz an faydalanabileceğiniz kurye hizmetlerimizde çağrı merkezimizi arayarak gönderi hizmet modellerimiz hakkında detaylı bilgiyi edinebilir ve müşteri danışmanlarımıza kurye kaydı bırakabilirsiniz. Saat ve zaman gözetilmeden bırakacağınız hizmet kaydı modeline göre personellerimiz hızla adresinizden gönderinizi alarak acılı adresine teslimatını gerçekleştirecektir. Ayrıca gönderinizin teslimat raporu da bilginize sunulmak üzere operatörümüze bırakacağınız iletişim adresine otomatik olarak gönderilecektir.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret22799
Saat