Bayrampaşa Kurye

Bayrampaşa kurye - 0212 625 2616

Kurye sektöründe yenilikçi anlayışla ve emin adımlarla ilerleyen Bayrampaşa kurye müşteri memnuniyetini amaç edinerek hizmet faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir. Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak İstanbul’un yoğun trafiğinde personel kadrosuna motorlu kuryeleri de ekleyen firmamız arabalı araçlara nazaran trafikte kaybedilen zamanı siz değerli müşterilerimize kazandırarak en hızlı kurye hizmetini ihtiyaçlarınıza sunmaktadır. Ayrıca motosikletlerle sağlanan yakıt tasarrufunu da hizmetlerine yansıtan firmamız gönderi ihtiyaçlarınızı bütçenize uygun olarak en ekonomik fiyatlarla karşılamanıza da olanak sağlamaktadır.
Sizlerde kurye ihtiyaçlarınızda Bayrampaşa kurye çağrı merkezimizi arayarak gönderi hizmet seçeneklerimiz arasında kuryenize en uygun hizmet için kayır bırakabileceğiniz. İstediğiniz her türlü bilgiyi müşteri danışmanlarımız en ince ayrıntısına kadar bilginize sunacaktır. Bıkacağınız kaydın hemen ardından adresinize en yakın yerdeki personellerimiz yönlendirilerek kapınızdan dakikalar içerisinde gönderileriniz teslim alınacaktır. Hızlıca yola çıkan personellerimiz alıcı adresine ulaşım sağlayarak teslimatını gerçekleştirecektir. Ayrıca teknolojik cihazlarımızla çağrı merkezimize ulaşan teslimatın gerçekleştiği bilgisi iletişim adresinize de gönderilerek bilginize sunulacaktır.
Bayrampaşa kurye garantisinde alınan tüm gönderileriniz itina ile adresine teslim edilecektir. Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden müşteri memnuniyetini amaç edinerek deneyimli personelleriyle güler yüzlü bir hizmet sunan firmamızın kurye hizmetlerinden sizler de memnun kalacaksınız. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmetlerimizde sizler de gece kurye, acil kurye, Express kurye gibi özel ve ayrıcalıklı hizmet seçeneklerimizden dilediğiniz an faydalanabilirsiniz.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret22426
Saat