Beykoz Kurye

Beykoz kurye - 0216 473 0003

Profesyonel bir kurye hizmeti için Beykoz merkezli firmamız Beykoz kurye arabalı ve motorlu kurye hizmetleriyle gönderilerinizi her zaman adresine zamanında ulaştırmaktadır. Yenilikçi ve üstün hizmet anlayışının hakim olduğu hizmetlerimizde en kaliteli hizmet için tüm kurye problemlerinize anında çözümler üreten firmamız hizmetlerinden sizler de memnun kalacaksınız.
Farklı seçeneklerde gönderi hizmet modellerimizle her türlü alternatifi sağladığımız siz değerli müşterilerimiz için 7 gün 24 saat kesintisiz bir hizmet sunuyoruz. Gönderilerinizin niteliğine göre çağrı merkezimizi arayarak gönderi hizmet modellerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilir ve kayıt oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız kaydın hemen ardından gönderi hizmet modeline göre operatörümüz anında adresinize en yakın Beykoz kurye personelini adresinize yönlendirecektir. Hızlıca alınan gönderileriniz yine hızlıca alıcı adresine ulaştırılarak teslimatı gerçekleştirilmektedir.
Tüm acil ihtiyaçlarınızda, işletmeler arası gönderi ihtiyaçlarınızda veya farklı kurye ihtiyaçlarınıza gece gündüz demeden aralıksız hizmet veren personellerimiz tüm gönderilerinizi Beykoz kurye garantisinde alarak teslimatını titizlikle gerçekleştirmektedir. Ekonomik fiyatları ile de en uygun hizmet anlayışında tercih edeceğiniz firmamız sizlerin tercihleriyle hizmet alanını her geçen gün biraz daha genişletmektedir. Seri, hızlı ve ekonomik kurye hizmetlerinde deneyimli personel kadromuz ile İstanbul’un her noktasına tüm gönderilerinizin aynı gün ve hatta gönderinizin aciliyet durumuna göre birkaç saat içerisinde ulaşmasını sağlıyoruz. Kaliteli ve üstün hizmet anlayışında müşteri memnuniyetinde kalıcı bir itimat sağlamak için sizler de Beykoz kuryeyi tercih edin.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret22964
Saat