Beyoğlu Kurye

Beyoğlu kurye - 0212 222 5620

Uzun yıllar sürdürdüğümüz kurye hizmet faaliyetlerinde başarılı çalışmalarımızı siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaya Beyoğlu kurye olarak devam etmektedir. Gerek motorlu gerekse arabalı kurye personellerimiz küçük bir eğitimden geçerek profesyonel bir kurye hizmetini sizlere sunmaktadır. Sektörde yerini edinerek gelişmiş bir politika ile kaliteli hizmet anlayışında hizmet alanını da genişleterek sayısız kurye hizmet çalışanı ile faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir.
Çağrı merkezimiz yoluyla kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz Beyoğlu kurye, müşteri danışmanları ile irtibata geçerek gönderi hizmet modellerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. 7/24 faydalanabileceğiniz hizmetlerimizde gönderinize uygun olabilecek pek çok gönderi hizmet model mevcuttur. Size özel ayrıcalıklı hizmetlerimizle de avantajlı bir kurye hizmeti alanın keyfi bir başka olacak.
Kurye kaydınızı bırakmanızın hemen ardından gönderinizin niteliği ve seçeceğiniz hizmet modeline göre adresinize Beyoğlu motor kurye çalışanlarımız anında operatörümüz aracılığı ile yönlendirilecektir. Gönderinin alınacağı en yakın yerde olan çalışanını yönlendiren operatörümüz sayesinde kısa sürede gönderiniz adresinden alınarak alıcı adresine Beyoğlu kurye güvencesi ile teslim edilecektir. Teslimatı gerçekleşen gönderilerinize ait detaylı teslimat raporu ayrıca bilginiz için iletişim adresinize gönderilecektir. Acil kurye, Express kurye, acil motor kurye, gece kurye gibi hizmet modellerimizin yanı sıra size özel daha pek çok gönder hizmet modeli bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti amacıyla çıktığımız yolda sizlerin tercihleriyle üstün hizmet anlayışını sürdürerek en kaliteli güvenilir ve en hızlı kurye hizmetini sizlere sağlıyoruz.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret22648
Saat