Dudullu Kurye

Dudullu kurye - 0216 473 0003

İstanbul ve çevresine aynı gün kurye hizmeti sunan Dudullu kurye başarılı kurye hizmetleriyle sektörde adını duyuran firmalar arasında yerini almaktadır. Kaliteli bir hizmet anlayışını ilke edinerek çalışmalarına müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle son hızla devam eden firmamız Dudullu moto kurye hizmetleriyle de beğeninizi kazanacak. Çok sayıda işsiz gence motosiklet kullanımlarıyla küçük bir eğitim sonrası iş imkanı sağlayan firmamız İstanbul’un her noktasına motosikletleriyle gezmeyi seven güler yüzlü personellerimizin ulaşımını sağlayarak en hızlı hizmeti sizlere sunuyoruz.
Dudullu kurye çağrı merkezini arayarak gönderilerinizin niteliğine göre hem arabalı hem de motorlu kurye personellerimizin hizmetlerinden sizler de yararlanabilirsiniz. İşletmeler arası sürekli evrak alışverişinde sizin için kıymetli olan evrakları anında motor kurye personellerimizle gideceği adrese ulaştırıyoruz. Pek çok gönderi hizmet modeliyle acil ihtiyaçlarınıza acil çözümler sunan firmamız gece gündüz demeden 7/24 kesintisiz bir hizmetin kapılarını aralamanızı sağlamaktadır.
Gönderi ihtiyacınızda tek yapmanız gereke çağrı merkezimizi aramak ve gönderi seçeneklerinde herhangi bir gönderi modelini seçerek gönderi kaydı bırakmak olacaktır. Gönderilerinizin niteliğine göre anında yola çıkan personellerimiz hizmet aşkının verdiği zevkle gönderilerinizin adresten alınarak alıcı adresine teslimini itina ile firmamız garantisinde gerçekleştirmektedir. Dudullu kurye farkı ile iletilen gönderilerinizde teslimat raporu çağrı merkezimize bırakacağınız iletişim adresine de ayrıntılı bir şekilde iletilecektir. Uygun fiyatlarımızla da tanışacağınız hizmetlerimizde gönderileriniz için artık gözünüz arkada kalmayacak.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret22963
Saat