Esenyurt Kurye

Esenyurt kurye - 0212 625 2616

Konusunda uzman personelleri ve üstün hizmet anlayışı ile Esenyurt kurye İstanbul’un tüm semtlerine kurye hizmeti vermektedir. Kaliteli hizmette sınır tanımayan firmamız gerek arabalı gerekse motorlu kurye personel kadrosu ile alışılmışın dışında bir kurye hizmeti sunmaktadır. Hizmet faaliyetinde memnun kalacağınız bir çalışma sisteminde motorlu kurye personellerimizle artık gönderilerinizin yetişmeyeceği derdini taşımayacaksınız.
Kurye hizmetlerine dair tüm sorunlarınızı ortadan kaldıran Esenyurt kurye motorlu kuryeleri vasıtasıyla sağlanan yakıt tasarrufunu kurye hizmet modellerine yansıtarak en uygun fiyatlarla müşterilerini buluşturuyor. Özellikle aralarında sıkça evrak trafiği yaşanan işletmeler için kurye hizmet bedelini minimum seviyelere indiren firmamız ile bütçeniz sarsılmadan hizmetlerimizden yararlanabileceksiniz. Esenyurt moto kurye hizmetinde aralıksız hizmetleri ve alternatif seçenekleri bulabileceğiniz şirketimizde ihtiyaçlarınızı bizimle karşılayabileceksiniz.
Çağrı merkezimize gönderi kaydı bırakmanızın hemen ardından adresinize yönlendirilen personellerimiz itina ile kapınızdan gönderilerinizi alarak Esenyurt kurye garantisinde alıcı adresine teslimatını hızlıca gerçekleştirecektir. Ayrıca teslimatın gerçekleşmesinin hemen ardından teknolojik cihazlar yoluyla kurye personelleri tarafından anında operatörümüze iletilen gönderinin ayrıntılı teslimat raporu siz değerli müşterilerimizin bırakacağı iletişim adresine de anında bilginize gönderilecektir. İçiniz rahat bir kurye hizmeti için İstanbul içi olan tüm gönderilerinizi hiçbir olumsuz durum gözetmeksizin aynı gün adresine ulaştırıyoruz. Pek çok noktada sayısız personel kadrosuyla kaliteli ve güvenilir kurye hizmetlerinde aklınıza tek gelecek olan isim firmamız olacak ve hizmetlerimizden büyük bir memnuniyet duyacaksınız.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret22964
Saat