Fatih Kurye

Fatih kurye - 0212 625 2616

Ayrıcalıklı kurye hizmet faaliyetleriyle sektörde uzun yıllar verdiği hizmetlerle yerini edinen Fatih kurye İstanbul’un hemen her noktasında bulunan kurye personelleriyle en kaliteli, güvenilir ve ekonomik bir kurye hizmetini ihtiyaçlarınıza sunmaktadır. Acil bir kurye ihtiyacınız mı var? Son anda hatırladığınız ve yetişmesi gereken evraklar mı var?  Yalnızca Fatih kurye çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Gönderinin alınacağı adreste arayan kişi bulunmasa bile istenilen adresten alınan gönderiler alıcı adresine itina ile firmamız garantisinde ulaştırılmaktadır.
Ayrıca Fatih kurye ayrıcalığı ile müşterilerimize özel sunduğumuz kaliteli hizmetlerimizde pek çok gönderi hizmet seçeneği mevcuttur. Hem bütçenize hem göndereceğiniz kuryenin niteliğine göre faydalanabileceğiniz acil kurye, Express kurye, moto kurye ve buna benzer pek çok gönderi seçenekleri kurye hizmetinde ayrıcalıklı bir hizmet almanıza olanak sağlayacaktır.
Sektör ve müşteri ihtiyaçlarına paralel olarak çok sayıda motorlu kurye personellerimizle araç trafiğine takılmadan en hızlı gönderi hizmetlerini sunarak değerli olan zamanınızı sizlere geri kazandırıyoruz. Üstelik en ekonomik fiyat avantajlarıyla bütçenizin sarsılmasına da engel olarak kurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
Bir telefon kadar uzağınızda, dakikalar içerisinde kurye personellerimizin adresinize geleceği kadar yakınınızdayız. Sizler de tüm kurye ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat dilediğiniz an firmamız arayabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İstanbul’un her noktasına aynı gün ulaşım imkanımızla her tülü kurye ihtiyaçlarınıza stabil çözümleri firmamızda bulabilirsiniz.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret22964
Saat