Güneşli Kurye

Güneşli kurye - 0212 625 2616

Güneşli merkezli kurye firmamızda sizlerin tercihleriyle her geçen gün büyüyen bir personel kadrosu ve genişleyen hizmet alanı ile Güneşli kurye olarak hizmet vermekteyiz. Güneşli’den İstanbul’un tüm semtlerine personellerimiz hizmet verebilmektedir. Farklı ve alternatif hizmet modelleri arasında hem arabalı hem de motorlu kurye personellerimizin başarılı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
Uygun fiyat aralığında pek çok kurye gönderi hizmet modelini Güneşli moto kurye ayrıcalığında bulacaksınız. Sağlanan yakıt tasarrufunu hizmetlerine yansıtan firmamız en uygun gönderi hizmetlerini ihtiyaçlarınıza sunmaktadır. Bir telefonla ulaşım sağlayabileceğiniz firmamız çağrı merkezinde gönderi seçeneklerimizden istediğiniz tüm bilgileri alabilir, dilek şikayet ve önerilerinizi firmamıza bildirebilir ve ihtiyaçlarınıza uygun gönderi modeli için kurye kaydı bırakabilirsiniz. Acil kurye, gece kurye, moto kurye, Express kurye gibi gönder hizmet modellerinde size ve ihtiyaçlarınıza uygun gönderi hizmetlerinden herhangi birini en uygun fiyatlarla tercih edebilirsiniz.
Kaliteli bir hizmeti bulabileceğiniz Güneşli kurye alternatif çözümleriyle gönderilerinizin niteliği ne olursa olsun İstanbul içi tüm gönderilerinizi gün içerisinde alıcı adresine ulaştırarak teslimatını gerçekleştirmektedir. Kurye kaydı bırakmanızın hemen ardından operatörümüz tarafından adresinize en yakın yerdeki kurye personellerini yönlendiren Güneşli kurye gönderi ihtiyaçlarınızı tahmininizden de kısa sürede çözüme kavuşturmakta öncü bir kuruluştur. Uygun fiyat avantajları, müşteri memnuniyeti ve sınırsız gönderi hizmet modeliyle ihtiyacınız olan kurye hizmetini en ideal şekilde karşılayan Güneşli kuryeyi sizler de tercih edin, içiniz rahat olsun.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret22426
Saat