Güngören Kurye

Güngören kurye - 0212 625 2616

Kurye hizmet sektöründe yenilikçi hizmet anlayışıyla kurulduğu günden bu yana başarılı hizmetle sunan Güngören kurye arabalı kurye personellerinin yanı sıra sektörde müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak motorlu kurye personellerini de hizmet bünyesine dahil ederek hizmet faaliyetlerine siz değerli müşterileri için kesintisiz bir hizmet sunmaktadır. İşsiz gençlere sağladığı avantajda küçük bir eğitim sonrası motorlu kurye olarak isteyen herkes firmamızda iş disiplinine sahip olacak şekilde çalışabilmektedir.
Motosikletlerin arabalı araçlara nazaran sağladığı yakıt tasarrufunu kurye hizmet modellerine de yansıtan Güngören kurye bu sayede en uygun kurye hizmetlerinden faydalanmanızı da sağlamaktadır. Hem işsiz gençlere umut ışığı olan motorlu kurye hizmetleri hem de müşterilerin uygun fiyatla kurye hizmetlerinden yararlanmasını mümkün kılmaktadır. 7/24 yararlanabileceğiniz Güngören moto kurye hizmetlerimizde gönderilerinizin niteliğine ve aciliyet durumuna göre hızlıca hizmetlerimizden yararlanabilir ve gönderilerinizin zamanında adresine ulaşmasının rahatlığını yaşayabilirsiniz.
Bir telefon kadar uzağınızda olan Güngören kurye firmamıza çağrı merkezimiz yoluyla ulaşabilir ve vakit kaybetmeden gönderi seçeneklerimiz arasında tercih yaparak gönderi kaydınızı oluşturabilirsiniz. İstanbul içi olan tüm gönderilerinizi aynı gün hatta gönderi niteliği ve modeline göre birkaç saatte adresine ulaşmasını sağlayan güler yüzlü personellerimiz teslimatı hızlıca gerçekleştirecektir. Kesintisiz ve kaliteli bir hizmeti alacağınız hizmetlerimizden sizler de kalıcı bir memnuniyet duyacak ve çevrenizin tüm kurye ihtiyaçları için gönül rahatlığı ile firmamızı tavsiye edebileceksiniz.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret22648
Saat