Halkalı Kurye

Halkalı kurye - 0212 625 2616

Sektörün köklü kuruluşlarından olan Halkalı kurye uzun yıllar verdiği kaliteli hizmetlerinde yenilikçi anlayışıyla sizlerin tercihleriyle hizmet alanını genişletmekte ve çalışmalarına sizler için aralıksız devam etmektedir. Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden her türlü kurye hizmet ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz firmamızda alternatif seçenekli hizmet modellerinde en uygun fiyatları bulacaksınız. Bütçenizi zorlamadan artan gönderi ihtiyaçlarınızı firmamız ile karşılayabileceksiniz.
Hizmette kalite, uygun fiyat avantajları ve müşteri memnuniyeti içeren tüm kurye hizmet çalışmalarımızda Halkalı kurye aradığınız tek adres olacak. 7/24 zaman gözetmeksizin Halkalı moto kurye olarak da motosikletli personelleriyle en hızlı hizmetleri sunan firmamızda artık gönderilerinizin yetişmeyeceği veya geç kaldı derdini taşımayacaksınız. İstanbul’un hemen her noktasında bulunan Halkalı kurye personellerimiz gönderi kaydı bırakmanızın hemen ardından gönderinin alınacağı en yakın adreste bulunan personellerimiz yönlendirilecektir. Sizin için değerli olan zamanı sizlere kazandıran personellerimiz İstanbul trafiğine takılmadan, dar sokaklar gözetmeksizin İstanbul içi tüm gönderilerinizi aynı gün hatta gönderi hizmet modeline göre birkaç saate adresine ulaştırarak titizlikle teslimatını gerçekleştirecektir.
Farklı ve alternatif hizmetleriyle Halkalı kurye kaliteli bir hizmeti alacağınız tek adres olacak. Tahmininizden de kısa sürede adresinden alınıp alıcı adresine ulaştırılan gönderilerinizin zamanında alıcısına ulaşmasının keyfini yaşayacaksınız. Çağrı merkezimiz yoluyla bir telefonunuzla ulaşım sağlayabileceğiniz Halkalı kurye müşteri danışmanları dilediğiniz her türlü bilgiyi sizlere aktaracaktır. Sizler de güvenebileceğiniz ve kaliteli bir kurye hizmeti için bizi arayın, gönderileriniz alıcı adresine bizimle zamanında ulaşsın.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret22648
Saat