Kozyatağı Kurye

Kozyatağı kurye - 0216 473 0003

Mesleğin gereklerini bilerek en kaliteli hizmeti müşterilerine sunmayı ilke edinen Kozyatağı kurye müşteri memnuniyetinde kalıcı bir itimadın garantisin vermektedir. Güler yüzlü konusunda uzman personelleriyle en hızlı hizmetlerle gönderilerinizin adresine zamanında ulaşmasını sağlayan firmamız gönderi teslimatı sonrası kaliteli hizmet adına teslimatın gerçekleştiği detaylı iletim raporunu da ayrıca çağrı merkezimize bırakacağınız iletişim adresine bilginiz için sunmaktadır.
Kaliteli hizmet anlayışında yararlanabileceğiniz pek çok gönderi modeli bulunmaktadır. Gönderi modelleri arasında çağrı merkezimizi arayarak her biri için detaylı bilgi edinebilir ve kuryenize en uygun gönderi modeli için kayıt bırakabilirsiniz. Bırakacağınız kaydın hemen ardından gönderilerinizin niteliğine uygun olarak gerek arabalı gerekse motorlu kurye personellerimiz vakit kaybetmeden gönderileriniz için yola çıkacaktır. Ayrıca gönderinin alınacağı adrese kayıt bırakan kişinin olması şartı gözetilmeden gönderi istenilen adresten hızlıca ve titizlikle teslim alınarak yine hızlıca teslimat adresine zamanında ulaştırılmaktadır. Kozyatağı kurye farkını fark edeceğiniz hizmetlerimizle tanışmanın sizler için tam zamanı. En kaliteli ve güvenilir hizmet çalışmalarımızda gösterdiğimiz titizliğe sizler de hayran kalacaksınız.
Ekonomik olması ile de dikkat çeken Kozyatağı kurye en uygun moto kurye hizmetlerinde işletmeler arası evrak alışverişini çok daha ekonomik boyutlara taşıyarak bütçenizin de sarsılmasını önlemektedir. Sizler de her türlü gönderi niteliği için 7/24 çağrı merkezimizi kesintisiz olarak istediğiniz an arayabilir ve dilediğiniz an kurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret22963
Saat