Maslak Kurye

Maslak kurye - 0212 222 5620

Maslak ve çevresinde pek çok personel kadrosuyla kurye hizmeti veren Maslak kurye, İstanbul’un tüm semtlerine gönderilerinizin aynı gün teslimini sağlamaktadır. Profesyonel bir kurye hizmeti için eğitimli personellerimiz güzler yüzlü hizmetleriyle gönderilerinizi trafik yoğunluğu, olumsuz hava şartları gözetmeksizin İstanbul içi tüm adreslere birkaç saat içersinde ulaşım sağlamaktadır.
Trafikte sıkça görmeye alıştığınız Maslak moto kurye personellerimiz yenilikçi hizmet anlayışında alternatif bir hizmet modeli olarak motorlu kurye personelleriyle yoluna hızla devam etmektedir. Arabalı araçlara nazaran çok daha hızlı şekilde adresine ulaşan gönderilerinizin artık yetişmeyeceği derdini taşımayacaksınız. Dikkat çekici fiyatları ile de tercih edeceğiniz motor kuryelerimiz seri bir şekilde gönderilerinizi mümkün olan en kısa sürede adresine ulaştıracaktır.
7/24 sunduğumuz hizmetlerimizde Maslak kurye ayrıcalığından faydalanmak için sizler de çağrı merkezi operatörümüzü arayarak sınırsız seçenekte kurye hizmet modellerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve gönderilerinizin niteliğine uygun olarak kurye hizmet kaydı bırakabilirsiniz. Bırakacağınız hizmet kaydının hemen ardından adresinize en yakın personelini operatörümüz yönlendirecektir. Zaten yakınınızda olan personellerimiz dakikalar içerisinde adresinizden gönderilerinizi Maslak kurye garantisinde alacak ve alıcı adresine hızlıca teslimini gerçekleştirmek için yola çıkacaktır. Gönderi teslimatının gerçekleşmesinin ardından teknolojik cihazlarımız yoluyla operatörümüze olaşan gönderinin ayrıntılı teslim raporu anında operatörümüz tarafından iletişim adresinize de gönderilerek bilginize sunulacaktır. Ayrıcalıklı hizmet anlayışında farklımızı fark edeceğiniz kurye hizmeti için bizi arayabilirsiniz.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret22799
Saat