Ümraniye Kurye

Ümraniye kurye - 0216 473 0003

Ümraniye kurye ayrıcalığı ile tanışmanın şimdi tam zamanı. Sınırsız gönderi seçeneklerinde uygun fiyat avantajları, hızlı teslimat ve kalıcı itimat firmamız hizmetleri arasında müşteri memnuniyeti adına başarılı bir biçimde sağlanmaktadır. Sizlerin tercihleriyle Ümraniye’den İstanbul’un her noktasına aynı gün kurye hizmetlerinde gönderilerinizin teslimatı deneyimli personellerimiz tarafından itina ile gerçekleştirilmektedir.
Arabalı ve motorlu Ümraniye kurye personellerimiz hızlı teslimatta kaliteli ve titiz bir çalışma sergileyerek gönderilerinizi firmamız garantisinde alıcı adresine ulaştırmaktadır. Gönderiniz adresinden alındığı andan teslimatına kadar tüm sorumluluğu üstlenmektedir. Düşük bir ihtimal de olsa gönderilerinizde yaşanacak bir problem için her türlü teminatı sizlere sağlıyoruz. Farklı ve alternatif kurye seçeneklerimizle gerek acil kurye, gerek Express kurye gerekse gece kurye hizmetlerimizden motor kuryelerimiz aracılı ile sizler de yararlanabilirsiniz.
Kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizde Ümraniye kurye hiçbir olumsuz durum gözetmeksizin gönderilerinizin adresine zamanında ulaşımını sağlamaktadır. Sizler de çağrı merkezimizi arayarak gönderi kaydınızı hemen bırakabilir ve gönül rahatlığı ile deneyimli personellerimize gönderilerinizi teslim edebilirsiniz. Her türlü dilek, şikayet ve önerileriniz için de arayabileceğiniz çağrı merkezimizde görüşleriniz hizmet politikamızda daha doğru ilerlememizi sağlayacaktır. Hafta içi veya hafta sonu gözetmeksizin 7 gün 24 saat yararlanabileceğiniz kurye hizmetlerimizde sizler de gönderilerinizin niteliğine uygun olarak kurye hizmet modelini seçme şansına sahipsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakın olan Ümraniye kurye başarılı kurye hizmetleriyle memnuniyetinizin devamlılığını sağlıyoruz.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret22963
Saat