Yenibosna Kurye

Yenibosna kurye - 0212 625 2616

Uzun yıllar sektörde başarılı çalışmaları ile beğeninizi kazanan Yenibosna kurye sizlerin tercihleriyle sektörde köklü kuryeler arasında yerini alarak hizmet alanını daha da genişletmiştir. Sizlerin tercihleriyle genişleyen hizmet alanında İstanbul’un pek çok noktasında bulunan ve artan personel kadrosuyla hizmet veren firmamız Yenibosna motor kurye olarak da hizmet vermektedir.
Sektörün ihtiyaçlarına uygun olarak yaratıcı fikirlerle kurye sektörüne kazandırılan motor kuryelerimiz en hızlı ve ekonomik hizmetleriyle müşterilerimizin de yüzünü güldürmektedir. Her bütçeye uygun kurye fiyatları ile artan gönderi ihtiyaçlarınızda işletme masraflarınızı en aza indiriyoruz. Kaliteli bir hizmet adına sürdürdüğümüz faaliyetlerimizde müşteri memnuniyeti temel amacımızdır.  Yenibosna kurye müşteri ihtiyaçlarını bilerek her ihtiyaca uygun hizmet modelleriyle gönderilerinizin niteliği ne olursa olsun hem arabalı hem de motor kurye personellerimizden yararlanabilirsiniz.
Kurye ihtiyacınızda tek yapmanız gereken firmamız çağrı merkezini arayarak gönderi kaydı bırakmanız olacaktır. Müşteri danışmanlarımızdan gönderi hizmet modelleri hakkında bilgi alabilir ve gönderinize en uygun kaydı bırakabilirsiniz. Gönderilerinizin niteliği ve gönderi hizmet kaydınıza uygun olarak anında adresinize yönlendirilen güler yüzlü Yenibosna kurye personellerimiz hızlıca gönderilerinizi adresinizden titizlikle firmamız garantisinde alacak ve yine hızlıca alıcı adresine teslimini titizlikle gerçekleştirecektir. Ayrıca son model teknolojik cihazlarımız sayesinde teslimatın gerçekleşmesinin ardından operatörümüze gelen ayrıntılı gönderi iletim raporu bilginize sunulmak üzere sistem üzerinden bırakacağınız iletişim adresine de hiç vakit kaybetmeden gönderilecektir. Sizler de dilediğiniz an 7/24 hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret22964
Saat