Zeytinburnu Kurye

Zeytinburnu kurye - 0212 625 2616

Kurye sektöründe kaliteli, güvenilir ve hızlı bir hizmet mi arıyorsunuz. Hizmet kriterlerinde aradığınız tek adres Zeytinburnu kurye olacak. En kaliteli ve güvenilir hizmetleriyle kuruluşundan bu yana müşteri memnuniyeti hizmet çalışmalarında yenilikçi bir politikayla hizmet veren firmamız artan personel kadrosuyla hem arabalı hem de motorlu kurye ekibiyle sistemli ve seri bir çalışma sergilemektedir. Kurulan sistem dahilinde İstanbul’un pek çok noktasında Zeytinburnu kurye personellerimizi bulabilirsiniz.
Gönderilerinizin küçük çapta motosikletle taşınabilir özellikte olanlarını en hızlı ve seri bir şekilde adresinizden alarak adresinize Zeytinburnu moto kurye ayrıcalığı ile teslim ediyoruz. Ayrıca arabalı kurye hizmetlerimizde de en hızlı hizmeti bulabileceksiniz. Çok sayıda gönderi hizmet modeliyle ihtiyaçlarınıza sunulan kurye hizmetlerimiz için çağrı merkezimize telefonla ulaşarak istenilen bilgileri vermeniz yeterli olacaktır. Gönderinin alınacağı en yakın yerdeki personeliyle iletişim kuran operatörümüz anında Zeytinburnu kurye personelini adresinize yönlendirecektir. Adresinizden alındığı andan itibaren firmamız garantisinde olan gönderileriniz hızla alıcı adresine ulaştırılarak teslimatı gerçekleştirilir.
Gönderinin kim tarafından ve saat kaçta alındığına kadar anında teknolojik cihazlar aracılığı ile operatörümüze iletilen ayrıntılı teslimat raporu kaliteli ve güvenilir bir hizmet adına siz değerli müşterilerimize de iletilecektir. 7 gün 24 saat Zeytinburnu kurye çağrı merkezimize ulaşabilir ve sizler de sunduğumuz kaliteli hizmetlerimizde gönderilerinizin niteliğine göre kurye hizmet seçeneklerimizden birini tercih ederek gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret22963
Saat