Express Kurye

Express kurye

Kurye sektöründe alternatif ve size özel bir hizmet seçeneği olarak yararlanabileceğiniz Express kurye hizmetinde ayrıcalıklı hizmet anlayışının kavramını fark edeceksiniz. Çağrı merkezine ulaşarak çoklu gönderi seçenekleri arasından tercih edeceğiniz bu kurye hizmet modelinde gönderilerinizin niteliğine göre adresinize anında en yakın kurye personellerini yönlendirilerek en hızlı hizmeti almanız sağlanmaktadır. Ayrıca Express kurye hizmet seçeneğinde adresinizden alınan gönderileriniz başka hiçbir adrese uğramadan ve gönderi hizmet sırası gözetilmeksizin yalnızca size özel hizmet olarak alıcı adresine gönderiniz teslim edecektir.
İstanbul gibi büyük bir şehirde dakikalar içerisinde Express kurye personelleri tarafından alınan gönderileriniz en fazla 2 saat içerisinde alıcı adresine ulaştırılarak teslimatı gerçekleştirilecektir. Pek çok motorlu kurye personelinin hizmet verdiği Express kurye hizmet modelinde size özel ayrıcalıklı bir hizmetin keyfini yaşamanız kaçınılmaz olacak. Gönderi hizmet seçenekleri arasında acil kurye ihtiyaçları için en çok tercih edilen hizmet modeli olarak sizler de 7/24 saat ve zaman gözetmeksizin Express kurye avantajlarından faydalanabilirsiniz.
Üstün ve kaliteli hizmet anlayışında müşterilerinin ihtiyaçlarına acil çözümler sunan Express kurye hizmet modelinde gönderilerinizin adresine tesliminin hemen ardından ayrıntılı teslimat raporu da anında iletilmektedir. Alacağınız bilgiyle sizler de aldığınız en hızlı ve kaliteli hizmetin memnuniyetini duyabilir ve gönül rahatlığı ile her zaman acil ihtiyaçlarınızı Express kurye ayrıcalığı ile sizler de giderme şansına sahip olabilirsiniz.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret22799
Saat